1 (25)

Suchy lód - Pelet 3mm

Opis produktu

Granulki suchego lodu o rozmiarze 3mm to najmniejsza forma naszych produktów z suchego lodu. Są cylindryczne o średnicy ok. 3 mm i długości od 3 do 40 mm. Ważne aby lód był jak najbardziej „świeży”. Przy dłuższym przechowywaniu granulki sklejają się i miękną.

Rozmiar ten najpopularniejszy jest w branży przemysłowej gdzie używany jest do czyszczeń suchym lodem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować szybką produkcję dzięki dużej liczbie pras i dużej wielkości produkcji, dzięki czemu zawsze otrzymujesz suchy lód najwyższej jakości.

Galeria Zdjęć

Zastosowanie

Najbardziej rozpowszechnionym obszarem zastosowania granulatu suchego lodu jest czyszczenie powierzchni. Właściwością urządzeń do czyszczenia suchym lodem jest to, że granulki są „wystrzeliwane” w zanieczyszczone powierzchnie metalowe, kamienne, drewniane lub plastikowe w celu usunięcia brudu.

Oprócz piaskowanego brudu nie ma żadnych pozostałości. Szczegóły dotyczące tego procesu można znaleźć w części poświęconej technologii czyszczenia suchym lodem na naszych pozostałych blogach. Innym powszechnym zastosowaniem jest chłodzenie żywności podczas produkcji na miejscu lub podczas transportu.

Ze względu na dużą powierzchnię styku granulki nadają się również szczególnie do krótkotrwałego chłodzenia produktów medycznych i farmaceutycznych.

Dodatkowo małe części takie jak łożyska mogą być chłodzone za pomocą granulatu suchego lodu, ponieważ granulki „opływają” obiekt i dostosowują się do kształtu przedmiotu, który ma być chłodzony. Gratowanie metalowych lub plastikowych części jest również łatwo możliwe za pomocą urządzeń do piaskowania i granulatu.

Napisz do nas