1 (25)

Suchy lód - Pellet 16mm

Opis produktu

Suchy lód w rozmiarze 16mm produkujemy i dostarczamy jako bryłki suchego lodu o średnicy ok. 16 mm i długości od 20 mm do 60 mm. Niezwykle ważne jest, aby suchy lód były jak najbardziej „świeży”, ponieważ bryłki sklejają się i stają się bardziej miękkie przy dłuższym przechowywaniu.

Dzięki dużej liczbie pras do suchego lodu i dużej wielkości produkcji możemy zagwarantować szybką produkcję i zawsze dostarczać Państwu lód najlepszej jakości. Zapewnia to doskonałe rezultaty użytkowania.

Galeria Zdjęć

Zastosowanie

Znajdują zastosowanie głównie w chłodzeniu transportu, np. do chłodzenia produktów spożywczych lub farmaceutycznych. Naszymi klientami na ten produkt są najczęściej medycyna, laboratoria, przemysł spożywczy, ale także wiele innych gałęzi przemysłu.Branża gastronomiczna często ma problem z chłodzeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o catering.

Ciasta i bufety muszą być chłodzone przez dłuższy czas, aby zapewnić świeżość produktów. Zwłaszcza, gdy trzeba je przetransportować na dużą odległość z kuchni do klienta. Efekty mgły w jedzeniu i napojach również stają się coraz bardziej popularne i zapewniają wrażenia „WOW”.

Bryłki suchego lodu są również wykorzystywane w przemyśle rozrywkowym do tworzenia efektów dymu i mgły podczas wesel.

Napisz do nas