Firma Enotech jest światowym dostawcą rozwiązań w branży produkcji suchego lodu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn oraz transporcie tego niezwykłego produktu. W naszej głównej siedzibie w Dieburgu produkujemy około 10 000 tyś. ton suchego lodu rocznie, posiadamy również inne linie produkcyjne na terenie Uni Europejskiej. Nasze maszyny wyróżnia wysoka wydajność produkcyjna,niezawodnośc oraz wykonanie urządzeń na najwyższym poziomie.Bardzo ważny jest dla nas również serwis. Nasze maszyny produkują zarówno pellet stosowany przy czyszczeniach jak i plastry, bloki które znajdują zastosowanie w transporcie i cateringu. 

TRIPLE-ICE 400 
To dwie maszyny w jednej co ułatwia nam produkcje różnych wielkości suchego lodu w jednym czasie. Maszyna może wyprodukować w ciągu godziny do 750 kg granulek suchego lodu w rozmiarach od 3mm do 18mm. Wydajność produkcyjna godzinowa 637 kg w przypadku bloków i plastrów suchego lodu o grubości 70mm. 
Maszyna posiada współczynnik konwersji 2,3 kg CO2 na 1 kg suchego lodu. Maszyna może być wyposażona również w jednostkę zdalnej konserwacji. 
Zapraszamy do współpracy Enotech Dieburg oraz do Enotech GFK Products Bielsko-Biała gdzie odbywa się produkcja izotermicznych pojemników. 

Kategorie: Suchy lód

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *