Maszyny firmy Enotech są w stanie wyprodukować bloki lub plasterki suchego lodu zgodnie ze specyfikacją rozmiaru wybranego przez klienta. Dlatego możemy spełnić Twoje specjalne wymagania i życzenia, aby dostarczyć Ci odpowiedni produkt. Ze względu na skalowalną grubość suchego lodu możesz idealnie dostosować ilość potrzebnego chłodzenia. Ważne jest, aby lód był jak najbardziej „świeży”. Gwarantujemy to dzięki dużej liczbie pras i dużej wielkości produkcji, dzięki czemu zawsze otrzymujesz lód najwyższej jakości. 
 
Obszary zastosowania bloków i plastrów: 
 

Najczęstszym zastosowaniem bloków i plastrów jest transport chłodniczy. Tam grubość plastrów lub bloków ma wpływ na trwałość i szybkość sublimacji. Im większe bloki, tym dłuższa ich żywotność. Inne obszary, w których suchy lód jest używany do celów chłodniczych, to na przykład dziedzina technologii medycznej lub chłodnictwo żywności w branży gastronomicznej. Dzięki temu nadają się między innymi do chłodzenia posiłków i napojów na miejscu. Suchy lód jest również często używany do awaryjnego chłodzenia systemów elektrycznych. 
 
W imieniu firmy Enotech Gfk Products zapraszam do współpracy z naszą firmą które oferuje specjalistyczne rozwiązania w branży suchego lodu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *